JestemGraczem.pl

Społeczność stworzona przez graczy dla graczy!

Vox Populi Minecraft

O czym jest serwer Vox Populi?

Jest to serwer Freebuild + Survival w klasycznym stylu. Serwer jest robiony w stylu znanym jeszcze przed dekadą, gdy gra była jeszcze w wersji Beta.

Cechy serwera

Adres IP: voxpopuli.jestemgraczem.pl

Wysoki poziom trudności

Nie ma kitów, nie ma wsparcia, za działki trzeba płacić, a także istnieje system podatków. Nie dostaniesz nic, na co sam nie zapracujesz.

Gracze decydują

Wszystko to, co dzieje się z serwerem pozostaje w gestii tylko i wyłącznie graczy. Oni podejmują decyzje na temat dalszego rozwoju, ekonomii,, a administracja nie wpływa na nic - są tylko techniczną pomocą.

Wiedza to potęga

Każdy wymaga edukacji. Chcesz produkować jedzenie? Musisz to umieć. Chcesz łowić? Trzeba się nauczyć. Gdzie? Na uniwersytecie!

Społeczność

Samemu nie dojdziesz do bogactwa. Zgrajcie się ekipą, stwórzcie firmę, potem korporację, a na koniec - przejmijcie władzę nad światem!

Autorskie rozwiązania

Mamy programistów, administratorów - robimy to zawodowo, więc sami tworzymy mechnizmy rozgrywki, automatyzujemy - dla nas to pasja i zabawa, a dla Was dopracowany serwer z oryginalną rozgrywką.

Rób to co kochasz!

Rób to co kochasz! Serwer nie stawia ograniczeń - jeśli rada miasta przegłosuje zmiany - to tak będzie! Nie pozwól adminom decydować, sam przejmij stery!