Serwer RLCraft startuje!

Ekipa JestemGraczem.pl właśnie skończyła przygotowania serwera JGRLCraft! Nie boisz się wyzwań? Jesteś gotów stanąć do walki z armiami różnych potworów, smoków oraz zbudować swoje własne imperium? Dołącz do naszego serwera!


Serwer jest już gotowy do zabawy!

Jak można dołączyć do serwera? Serwer jest przygotowany dla naszych patronów na Patronite, by mogli wspólnie z nami rozkoszować się trudną rozgrywką.

Jeśli jesteś zainteresowany grą – dołącz do grupy naszych patronów na Patronite! Jak tylko dołączysz, prześlij na Discord lub eMailowo informację o swoim nicku 🙂

ALE JAK TO? CZEMU TYLKO DLA PATRONÓW?

Też sporo się nad tym zastanawialiśmy, ale głównie chodzi o fakt, że RLCraft jest serwerem bardzo zasobożernym i nie możemy sobie pozwolić na opłacenie mocniejszej maszyny. Pieniądze z Patronite zgodnie z opisami celów zostaną przeznaczone na utrzymanie naszej infrastruktury oraz na jej rozwój, a także wsparcie różnych projektów naszych graczy.

Dlaczego warto grać na tym serwerze? Jak to wspomniał SirWilnik, główny pomysłodawca projektu:

Minecraft Vanilliowy to kotlet, któremu dodaje się co rok nową przyprawę. Na RLCrafcie ten kotlet wypełniony jest masą różnych smakowitych dodatków, surówek, frytek i wszystkiego co pyszne.

Adres serwera dla już obecnych Patronów:

rlcraft.jestemgraczem.pl

Posted by Pan Otlet

Dodaj komentarz