JestemGraczem.pl

Społeczność stworzona przez graczy dla graczy!

Polska wersja The Elder Scrolls Online?

Polacy chcą polskiej wersji Elder Scrolls Online. Ruszyła oficjalna petycja!

Link do petycji

Ja już podpisałem petycję w związku polskiej wersji ESO. Nie dla tego, że mam problemy z językiem Angielskim, ale z przyjemności. Wiele osób, które z chęcią zagrałyby w stare zwoje online nie może tego zrobić z powodu bariery językowej.

Osobiście w ESO zagrałem łącznie ponad 70 godzin podzielonych na dwie postaci. Gra posiada całą masę treści, która byłaby problematyczna do zrozumienia osobom bez dobrej znajomości języka angielskiego. Chciałbym również zobaczyć nasz ojczysty język w kolejnej grze, gdzie Polacy stanowią sporą część społeczności.

Trzymam kciuki za to, że uda się zebrać wystarczającą ilość podpisów i studio odpowiedzialne za produkcję się do niej przychyli. Polacy nie raz udowadniali, że w kupie siła więc i tym razem nam się uda!!!

„Polska Górą”

z prośbą, a nawet z żądaniem o utworzenie polskiej wersji językowej gry The Elder Scrolls Online.
Chcemy aby gra trafiła do szerszego grona fanów serii oraz była bardziej przyjemna, niestety dla wielu osób bariera językowa na to nie pozwala.”
~Wolley fan serii~

Chciałem jeszcze wspomnieć o pewnym projekcie związanym z ESO.

„Skrybowie Tamriel” – jest to grupa fanów, którzy zajmują się fanowskim tłumaczeniem gry na język polski. Niestety nie wiem jak to wygląda/działa bo nie korzystałem z owocu ich pracy, ale jestem dumny z nich, że podjęli się tak wielkiego kroku jak przetłumaczenie tak wielkiej ilości treści jakie znajdują się w ESO. Link do tłumaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *